O Nas

O nas

Enexa Energy

Enexa Energy to firma z polskim kapitałem założona przez ludzi z pasją, których łączy wieloletnie doświadczenie branżowe, praktyczne umiejętności i nowoczesna wiedza inżynierska. 

Wiodącym kierunkiem działalności firmy jest budowa systemów fotowoltaicznych oparta na najnowszych rozwiązaniach technologicznych w zakresie mikroinwerterów. Dodatkowo w ofercie Klienci znajdą również wydajne i ekonomiczne urządzenia do CWU (ciepła woda użytkowa) , pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz klimatyzacje.

Naszą koncepcją jest tworzenie systemów dla domów, które dzięki nowoczesnym technologiom mogą stać się samowystarczalne, w pełni zautomatyzowane, proste w obsłudze i przede wszystkim przyjazne dla środowiska naturalnego.

W ofercie znajdują się tylko sprawdzone technologie, wydajne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości, które są gwarancją tego, że wszystkie systemy będą działać długo i niezawodnie. Nasze usługi są w pełni kompleksowe, a każdą ofertę przygotowujemy uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta.

Gwarantujemy  terminowość realizacji Twojej inwestycji, minimum formalności i wygodne formy finansowania tworząc atrakcyjną ofertę na rynku.